Unison.cz > Inzeráty >

Aktuality

Zdislavice a Křivsoudov - výzva pro obyvatele ke spolupráci

Výzva pro obyvatele městysů Zdislavice a Křivsoudov

Milí obyvatelé městysů Zdislavice a Křivsoudov,
rádi bychom Vám přinášeli pravidelně naše inzertní noviny Inzert Vlašim, ale momentálně nám chybí vhodné místo k jejich distribuci. 

Jste představitel obce na Vlašimsku, nebo aktivní člen spolku?

Jste představitel obce na Vlašimsku, nebo aktivní člen spolku?

Chcete sdílet důležité informace o pořádání kulturních akcí, společenských událostí nebo novinek ve Vaší obci? U nás to můžete udělat zdarma! Nabízíme Vám prostor v našich novinách, aby jste mohli komunikovat s občany a udržovat je informované. 

Rady, jak bezpečně využít služby našeho inzertního webu

Rady, jak bezpečně využít služby inzertního webu

Prodej zboží prostřednictvím inzertního portálu může být efektivní a pohodlný způsob, jak se zbavit nepotřebných věcí a získat peníze. Nicméně, je důležité mít na bezpečnostní opatření, abyste minimalizovali riziko podvodu nebo nepříjemných situací.

Pomozte nám průběžně zvyšovat kvalitu distribuce a roznášky

Pomozte nám průběžně zvyšovat kvalitu distribuce a roznášky

Žádáme Vás o pomoc za účelem průběžného zlepšování kvality distribuce inzertních novin do poštovních schránek ve Vlašimi, Benešově, Voticích a Týnci n./S. 

Jak správně sestavit soukromý inzerát

Platí, že co nejvíce informací a upřesnění v inzerátu může přilákat větší zájem a usnadnit rychlý a hladký prodej. Kvalitní inzerát pomůže potenciálním kupcům rychleji se rozhodnout.

Byli jste podvedeni na bazaru? Hledáte jak postupovat při podvodu?

Pomáháme hledat podvodníky a podvedené. Zde můžete vyhledávat, zadávat a komentovat podvodníky - podvodnabazaru.cz

Podvody na internetových bazarech

Policisté doporučují aby zájemci o internetové obchody byli opatrnější a nebyli příliš důvěřiví. Nedoporučují posílat peníze předem, ale až na základě dobírky při převzetí zásilky. Ale ani to není dnes jistota, že uvnitř balíku naleznou požadovanou věc.

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x