Unison.cz >

Podmínky zpracování OU

Zásady ochrany osobních údajů

 

Pro správné fungování našeho webu potřebujeme zpracovávat některé Vaše osobní údaje.
Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto webu je firma Röschel s.r.o. se sídlem Mendelova 542/17, 14900 Praha a provozovnou Nad Řekou 1887, 25801, Vlašim, e-mail: unison@unison.cz.
Abychom Vám mohli přijímat, zveřejňovat a tisknout vaše inzeráty a zajistit efektivní vyřešení Vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme Vaše jméno a příjmení, celou adresu, telefonní číslo, e-mail a text inzerátu.
U seznamovacích inzerátů navíc ověřujeme zadané telefoní číslo zadáním kódu, které na daný telefon odešleme. Právním důvodem tohoto zpracování je plnění služby. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme do doby 90 dní ode dne zadání inzerátu.
Abychom mohli vaše inzeráty zveřejnit zde na našem inzertním webu www.unison.cz a aby naše weby správně fungovaly, využíváme externího poskytovatele hostingu a webových služeb, kterému jsou některá Vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho webu a pouze v nezbytném rozsahu.
Nikomu dalšímu osobní údaje bez Vašeho neposkytujeme.
Jsme povinni dodržovat základní zásady bezpečnosti, zabezpečujeme přístup do počítače k uživatelským účtům heslem, používáme firewall a antivirový program, který pravidelně aktualizujeme. Neukládáme data na veřejných úložištích. Vše v souladu s GDPR.
V případě jakéhokoli dotazu na ochranu osobních údajů či odvolání souhlasu k dalšímu zpracování Vašich osobních údajů využijte naše kontaktní údaje. V této souvislosti máme povinnost zkontrolovat Vaši totožnost, abychom si mohli ověřit Vaši identitu. Jde o preventivní bezpečnostní opatření, abychom ochránili vaše osobní údaje.

 

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x